DACIA JOGGER - 2024. GADA ĢIMENES AUTO

Skaties video - Dacia JOGGER HYBRID

Ar Jogger Hybrid atmosfēra un tehnoloģijas padara braucienus patīkamākus: automātiskā pārnesumkārba vieglai un vienmērīgai braukšanai, 7” krāsu instrumentu panelis, augsta viduskonsole ar roku balstu un elektriskā stāvbremze. Ar Jogger Hybrid 140 jūs izbaudāt novatorisku aprīkojumu un optimizētu komfortu.

SEPTIŅVIETĪGS SUV, KURĀ IR PĀRDOMĀTS PILNĪGI VISS

Dacia Jogger izceļas ar unikālu daudzpusību, apvienojot universāļa gabarītus, minivena salona plašumu un SUV priekšrocības.

 AUTOMOBILIS AR PIEVILCĪGU DIZAINU

AUTOMOBILIS AR PIEVILCĪGU DIZAINU

Universāļa garums, kompaktvena ietilpība un SUV robustais stils. Jaunais Jogger apvieno labāko, ko sniedz dažādas kategorijas, un piedāvā to ģimenes automobilī ar 5 līdz 7 sēdvietām. Daudzpusīgs, gatavs piedzīvojumiem un pieejams, jaunais Jogger pilnībā iemieso Dacia garu.

KOMFORTS VISIEM PASAŽIERIEM

KOMFORTS VISIEM PASAŽIERIEM

Otrajā rindā tika nodrošināti saliekamie galdi ar glāžu turētājiem un Isofix stiprinājuma sistēmas bērnu sēdeklīšiem. Trešā rinda piedāvā rekordlielu pieejamību ar diviem atsevišķiem sēdekļiem ar roku balstiem, nodrošinot bezkompromisu vietu diviem pieaugušajiem ar plašu vietu kājām. Uzglabāšanas vietas ir sadalītas visā salonā visu pasažieru labā. Dacia Jogger pievieno jaunu dimensiju borta pieredzei.

JUMS PATIKS TĀLIE BRAUCIENI

JUMS PATIKS TĀLIE BRAUCIENI

Ceļojiet maksimāli ērti! Izmantojiet savas iecienītākās lietotnes tieši 8 collu skārienekrānā, nenovēršot skatienu no ceļa.

MODULĀRS IZKĀRTOJUMS

MODULĀRS IZKĀRTOJUMS

Jaunais Dacia Jogger pielāgojas jūsu ikdienas dzīvei. Vai pievienosies jūsu draugi? Pārkārtojiet telpu vienā mirklī, izmantojot 2/3-1/3 attiecībā salokāmo otrās rindas sēdekli un divus salokāmus un individuāli izņemamus trešās rindas sēdekļus. Lai uzkostu ceļā, salona aizmugurē izvelciet divus regulējamus galdiņus. Vēlaties maksimālu komfortu trešajā rindā? Izmantojiet roku balstus ar praktisku glāžu turētāju. Nepieciešams kaut ko pārvest?

TELPAS MEKLĒJUMOS

TELPAS MEKLĒJUMOS

Ērtības, ko sniedz lielais bagāžas nodalījums, ietilpīgās uzglabāšanas vietas un 64 Dacia Jogger salona konfigurācijas, jūs pavadīs ik braucienā.

LABĀKAIS NO DACIA

LABĀKAIS NO DACIA

Dacia Jogger piedāvā labākās Dacia tehnoloģijas. Jaunās paaudzes braukšanas palīgsistēmas garantē drošību un padara ikdienas braucienus daudz vienkāršākus un vieglākus.

PLAŠAS KONFIGURĒŠANAS IESPĒJAS

Dacia Jogger ir pieejams ar 5 vai 7 ērtiem sēdekļiem un piedāvā perfektu komforta un daudzpusības apvienojumu! Plānojiet savus braucienus tā, kā jums ērtāk, un izmantojiet plašās salona konfigurēšanas iespējas.

CEĻOJIET KOPĀ AR ĢIMENI

CEĻOJIET KOPĀ AR ĢIMENI

7 SĒDVIETAS

Izbaudiet komfortu, ceļojot kopā ar ģimeni vai draugiem, pateicoties 7 ērtām sēdvietām. Aizmugurē jūsu pasažieriem būs pietiekami daudz vietas gan 2., gan 3. rindā. Dacia Jogger septiņvietīgā versija pielāgosies jūsu vēlmēm! Ja nepieciešams, demontējiet 3. sēdekļu rindu un izmantojiet ietilpīgu bagāžas nodalījumu, ņemot līdzi visu nepieciešamo.

BRAUCIET PRAKTISKI

BRAUCIET PRAKTISKI

5 SĒDVIETAS

Dacia Duster salonā ērti iekārtosies 5 braucēji. Papildus daudzajiem uzglabāšanas nodalījumiem jūsu rīcībā ir ietilpīgs bagāžas nodalījums, kas, nolokot aizmugurējos sēdekļus, nodrošina 1819 litru tilpumu.

DAUDZVEIDĪBA IZVĒLĒ

APRĪKOJUMS

MODULĀRI JUMTA RELIŅI

MODULĀRI JUMTA RELIŅI

KOMFORTS UN TELPA

Atpūta ar ģimeni? Sportiska nedēļas nogale? Nekādu ierobežojumu! Piestipriniet savu ekipējumu tieši jumta reliņiem vai uzstādiet jumta bagāžnieku ar vienu rokas kustību. Aiziet!

24 LITRU TILPUMS UZGLABĀŠANAI

24 LITRU TILPUMS UZGLABĀŠANAI

KOMFORTS UN TELPA

Dacia Jogger ir brīnišķīgs piemērs tam, cik draudzi praktiski uzglabāšanas nodalījumi var būt pieejami pilnīgi visiem pasažieriem.

BĪDĀMI GALDIŅI

BĪDĀMI GALDIŅI

KOMFORTS UN TELPA

Mēs esam parūpējušies par visu pasažieru ērtībām! Telpu salona aizmugurē jūs varat iekārtot atbilstoši savām vajadzībām, to aprīkojot, piemēram, ar bīdāmiem galdiņiem.

MEDIA CONTROL

MEDIA CONTROL

MULTIMEDIJI

Media Control sistēma, kas aprīkota ar dokstaciju jūsu viedtālrunim, integrētu 3,5 collu ekrānu vadītājam, vadības rīkiem uz stūresrata un diviem skaļruņiem, padarīs jūsu braucienus vieglākus un patīkamākus. Paplašiniet savas iespējas, pieslēdzot jūsu viedtālruni ar Bluetooth® starpniecību, un izmantojiet Dacia Media Control lietotni. Iegūstiet parocīgu piekļuvi navigācijai un savai iecienītajai mūzikai!

MEDIA DISPLAY

MEDIA DISPLAY

MULTIMEDIJI

Brauciet tālāk, izmantojot Media Display. 4 skaļruņi un lielais 8 collu skārienekrāns garantē perfektu visu iebūvēto funkciju pārskatu. Intuitīvā saskarne ir saderīga ar Bluetooth®, kā arī Android AutoTM un Apple CarPlayTM.

MEDIA NAV

MEDIA NAV

MULTIMEDIJI

Radio, multimediji, Android AutoTM un Apple CarPlayTM saderība pislēdzot tālruni ar USB kabeli ... Izbaudiet vēl augstāku skaņas kvalitāti, klausoties savu iecienīto mūziku, skanējumu nodrošinot 6 skaļruņiem. Būtiskajam aprīkojumam esam pievienojuši arī borta navigācijas sistēmu. Media Nav ir viss, kas nepieciešams jūsu ceļojumiem!

LED TUVĀS GAISMAS

LED TUVĀS GAISMAS

TEHNOLOĢIJAS

Jūsu drošība ir mūsu prioritāte! Lai kādi būtu braukšanas apstākļi, Dacia Jogger lukturi ieslēgsies automātiski, nodrošinot optimālu redzamību.

ELEKTRISKĀ STĀVBREMZE

ELEKTRISKĀ STĀVBREMZE

TEHNOLOĢIJAS

Vieglāk lietojama, elektriskā stāvbremze ikdienas braucienus padara vienkāršākus un ērtākus.

KEYLESS ENTRY KARTE

KEYLESS ENTRY KARTE

TEHNOLOĢIJAS

Atvērt Dacia Jogger durvis vai iedarbināt tā dzinēju ir vienkāršāk par vienkāršu. Tikai ielieciet bezatslēgas piekļuves karti savā kabatā vai somiņā.

JAUNI AKSESUĀRI CEĻOŠANAI AR JOGGER

CEĻOJUMU KOMPLEKTS

CEĻOJUMU KOMPLEKTS

Vienkāršs, noņemams un ar pieņemamu risinājumu, lai sagatavotu jūsu Jogger ceļojumu piedzīvojumam. Ceļojumu komplekts sastāv no kastes trīs vienā un salokāmā matrača, ko ir viegli uzstādīt kā gultu un viegli arī demontēt. Kaste ļauj saglabāt bagāžas nodalījuma 220 litru ietilpību un to var izmantot arī kā nelielu galdiņu, lai ieturētu maltīti zem bagāžas nodalījuma vāka aiz automašīnas. Divu minūšu laikā komplektu var pārvērst par gultu divām personām ar 190 cm garu un 130 cm platu matraci.

NECAURSPĪDĪGAS, APTUMŠOJOŠAS ŽALŪZIJAS

NECAURSPĪDĪGAS, APTUMŠOJOŠAS ŽALŪZIJAS

Labi izgulieties savā Jogger pilnīgā tumsā un prom no ziņkārīgo skatieniem. Žalūzijas ir lieliski pielāgotas visiem transportlīdzekļa astoņiem logiem un tās ir viegli uzstādīt un noņemt.

DACIA TELTS

DACIA TELTS

Dacia telts ir lieliski piemērota piedzīvojumiem ar ģimeni vai draugiem un tā ir piestiprināta pie bagāžas nodalījuma durvīm, lai izveidotu lielu dzīvojamo telpu aiz jūsu automašīnas.

JOGGER CEĻOJUMA KOMPLEKTA UZTĀDĪŠANA

TAS JUMS IR PATS SVARĪGĀKAIS!

DROŠĪBAS SISTĒMAS UN BRAUKŠANAS PALĪGI

AUTOMĀTISKĀ BREMZĒŠANAS SISTĒMA

AUTOMĀTISKĀ BREMZĒŠANAS SISTĒMA

Dažkārt ar modrību un ātru reakciju nav gana. Jūs varat paļauties uz Sandero Stepway, lai izvairītos no nelieliem negadījumiem vai mazinātu sekas. Automātiskā avārijas bremzēšana atpazīst sadursmes risku. Ja jūs nereaģējat vai nereaģējat pietiekami strauji, sistēma uzsāk un optimizē bremzēšanu.

PARKOŠANĀS PALĪGS

PARKOŠANĀS PALĪGS

Priekšējie/aizmugurējie parkošanās sensori un aizmugurējā videokamera. Braucot pilsētā, jāizvērtē visas stāvvietas, pat ja tās ir pavisam šauras. Jau no pirmajiem manevriem jūs atzinīgi novērtēsiet sistēmu, kas ar akustiskiem un vizuāliem signāliem brīdinās, ja automobiļa priekšā vai aizmugurē pamanīs šķēršļus.

AKLĀS ZONAS BRĪDINĀJUMS

AKLĀS ZONAS BRĪDINĀJUMS

Kad intensīvā satiksmē maināt joslu, nav viegli visu pamanīt. Sandero Stepway priekšējie un aizmugurējie sensori brīdina jūs par sadursmes risku ar citu transportlīdzekli, kas atrodas aizmugurē vai sānos.

KRUĪZA KONTROLE

KRUĪZA KONTROLE

Kruīza kontrole nodrošina jūsu transportlīdzekli vienmērīgi izvēlētajā ātrumā un tā darbojas no 50 km/h ātruma.

PALĪGS KUSTĪBAS UZSĀKŠANAI PRET KALNU

PALĪGS KUSTĪBAS UZSĀKŠANAI PRET KALNU

Šī sistēma nepieļaus automobiļa ripošanu atpakaļgaitā, kad atlaidīsiet bremžu pedāli. Nav nekādas vajadzības izmantot stāvbremzi – ar šo palīgu manevri slīpumā ir vienkāršāki par vienkāršu.

AUTOMĀTISKI IESLĒDZ PRIEKŠĒJOS LUKTURUS

AUTOMĀTISKI IESLĒDZ PRIEKŠĒJOS LUKTURUS

No šī brīža vairs nevar aizmirst ieslēgt gaismas, ieejot tunelī vai sākot satumst. Gaismas sensors, kas atrodas uz vējstikla, konstatē dabiskā vai mākslīgā apgaismojuma trūkumu (piemēram, pilsētā) un automātiski ieslēdz konkrētajai situācijai atbilstošās automašīnas gaismas.

JOGGER HYBRIB

JOGGER HYBRIB

Aizmirstiet par degvielas uzpildīšanu, baudot elektrības priekšrocības, pateicoties hibrīda modelim, kas uzlādējas braukšanas laikā. Dacia Jogger HYBRID 140 tehnoloģija apvieno benzīna dzinēja dinamismu ar elektromotoru. Pilsētās varat braukt līdz pat 80% laika elektriskajā režīmā un ietaupīt līdz pat 30% degvielas.

PASAŽIERU AIZSARDZĪBA

PASAŽIERU AIZSARDZĪBA

Vadītāja gaisa drošības spilvens, priekšējā pasažiera drošības spilvens ar deaktivizēšanas funkciju un priekšējie sānu un aizkaru drošības spilveni.

TRAUKSMES ZVANS

TRAUKSMES ZVANS

E-CALL (ātrās palīdzības zvanu sistēma).

SKATĪTIES KRĀSU GALERIJU

OPTIMĀLA IZMĒRA KOMPAKTAIS AUTOMOBILIS

GABARĪTA IZMĒRI

SKATIES VIDEO

VAIRĀK PAR DACIA JOGGER

Lejupielādēt brošūru Skatīt aksesuārus

APRĪKOJUMA VERSIJAS

ESSENTIAL 5-s.

Cena, sākot no 16 490 €

ESSENTIAL 5-s.

ESSENTIAL 7-s.

Cena, sākot no 17 390 €

ESSENTIAL 7-s.

EXPRESSION 5-s.

Cena, sākot no 18 390 €

EXPRESSION 5-s.

EXPRESSION 7-s.

Cena, sākot no 19 290 €

EXPRESSION 7-s.

EXTREME 7-seats

Cena, sākot no 20 390 €

EXTREME 7-seats

EXTREME 5-seats

Cena, sākot no 19 490 €

EXTREME 5-seats

Noliktavas auto

Dacia JOGGER Noliktavā

Dacia JOGGER

#A1745

20 384 € Sākotnējā cena: 20 720 € Atlaides apmērs: 336 €

JOGGER Expression ECO-G 100 5-s. MY24 Pērļu melna,Tekstilmateriāla polsterējums melnā krāsā ar ģeometriskiem rakstiem uz sāniem

View offer

Dacia JOGGER Noliktavā

Dacia JOGGER

#A1744

20 384 € Sākotnējā cena: 20 720 € Atlaides apmērs: 336 €

JOGGER Expression ECO-G 100 5-s. MY24 Urban pelēka,Tekstilmateriāla polsterējums melnā krāsā ar ģeometriskiem rakstiem uz sāniem

View offer

Dacia JOGGER Noliktavā

Dacia JOGGER

#A1748

17 590 €

JOGGER Essential ECO-G 100 5-s. MY24 Ledus balta,Grafīta pelēkā tekstilmateriāla apdare

View offer