GARANTIJA

Dacia komanda nekad nav šaubījusies par to, ka arī lēta automašīna var būt pievilcīga, droša un kvalitatīva. Dacia zīmola jaunāko modeļu automašīnas valdzina ar savu patīkamo un oriģinālo izskatu. Turklāt mēs nekad neaizmirstam, ka pasažieriem un viņu bagāžai vajag daudz vietas. Šo sasniegumu pamatā ir vienkārša formula – lai iegūtu skaistu un praktisku automašīnu, nav jāiztērē visa sava nauda.

Tā kā esam Renault Groupe zīmols, ražošanā izmantojam veiksmīgus tehnoloģiskus risinājumus, kuru efektivitāte un uzticamība ir jau pierādīta praksē. Tādējādi mēs varam nodrošināt trīs gadu (vai 100 000 km nobraukuma) garantiju un izcili mazus ekspluatācijas izdevumus.

Mūsu ieguldījumu vides aizsardzībā pierāda programma Dacia Eco2. Dacia automašīnas tiek izgatavotas ISO 14001 sertificētās rūpnīcās un to CO2 izmešu daudzums nepārsniedz 140 g/km (150 g/km pilnpiedziņas versijām). Jo šī ir vēl viena mūsu pārliecība – rūpes par vidi nav atkarīgas no cenas.

Dacia garantija, attiecināma uz automobiļiem, kas pārdoti no 2011. gada 1. janvāra:

3 gadi vai 100 000 kilometru nobraukuma ierobežojums
Garantija paredz:
Garantijas noteikumi paredz bez maksas remontēt vai nomainīt bojātās detaļas, ja to bojājums nav saistīts ar normālu nodilumu, ietverot šo detaļu nomaiņai vai remontam paredzētā darba izmaksas, kā arī izmantojot Dacia Assistance pakalpojumu sedz iespējamos izdevumus, kas saistīti ar automobiļa evakuāciju uz tuvāko oficiālo servisa centru.
Krāsojuma garantija: 2 gadi bez nobraukuma ierobežojuma
Garantija neatkarīgi no nobraukuma triju gadu laikā ietver uz virsbūves paneļiem konstatējamu virsmas rūsēšanu un krāsas defektus, ja tie radušies ražotāja izvēlētu nepareizu materiālu vai nepareizu darba paņēmienu dēļ.
Virsbūves caurrūsēšanas garantija: 6 gadi bez km nobraukuma ierobežojuma

Materiāla vai ražošanas kļūdu dēļ radušos rūsas caurumus automašīnas virsbūvē (t.i., virsbūvi šķērsojoši rūsas caurumi) garantija sedz neatkarīgi no nobraukuma 6 gadu laikā. Ar virsbūvi jāsaprot metāla virsbūves paneļus, tostarp dzinēja pārsegu, durvis, bagāžas nodalījuma vāku un grīdas paneļus; šeit neietilpst virsbūves stiprinajumu un metinājumu vietas un pie virsbūves stiprināmās detaļas, piemēram, dekoratīvās līstes, durvju rokturi, bamperi, eņģes, oriģīnālie vilkšanas āķi utml.

Garantijas darbojas tikai gadījumā, ja pilnībā un regulāri tiek veiktas obligātās apkopes, kā tas norādīts apkopes instrukcijā un instrukcijā ir aizpildīti garantijas kontroltaloni, kuri kalpo kā apliecinājums šo apkopju veikšanai.

Garantija neattiecas uz: parastu apkopju un pārbaužu gadījumos nomaināmām detaļām, ja vien to nomaiņu nav izraisījis ražošanas vai materiālu defekts; ja bojājumu izraisījusi nevērīga automobiļa uzturēšana vai nestandarta izmantošana; tā neietver apkopes darbiem paredzētos apkopes un dilstošos materiālus, kas var būt atkarīgs no nobraukuma, ģeogrāfiskiem vai klimatiskiem apstākļiem, tādējādi tas nav par pamatu bojājumiem.

Renault garantija darbojās sekojošās valstīs: Apvienotā Karaliste - Andora - Austrija - Beļģija – Bosnija/Hercegovina - Čehija -Dānija - Francija – Horvātija - Igaunija -Kipra – Grieķija - Islande - Īrija - Itālija - Latvija - Lihtenšteina - Lietuva - Luksemburga – Maķedonija - Malta - Monako - Norvēģija - Nīderlande - Polija - Portugāle - Sanmarīno – Serbija Melnkalne - Slovākija - Slovēnija - Somija - Spānija - Šveice - Ungārija - Vācija – Zviedrija.

Ja automobilis ir iegādāts kāda citā no šīm valstīm, izņemot Latviju, tad darbojas attiecīgajā valstī izsniegtā garantija. Garantija nav spēkā, ja automobilis ir reģistrēts vai tiek ekspluatēts valstī, kas nav augstāk uzskaitītajā sarakstā.