Jaunā Sandero Stepway versija - Extreme

MŪSDIENĪGS UN UZTICAMS KROSOVERS

Iespaidīgs siluets, taisnas un horizontālas līnijas, jaunas Y formas diožu lukturu gaismas līnijas un liels klīrenss… Dacia Sandero Stepway piedāvā pilnībā atjaunotu dizainu, kas akcentē tā krosovera stilu. Komfortablais interjers jūs uzņems ar daudzfunkcionālu telpu, kurā jūs varēsiet doties neaizmirstamos piedzīvojumos.

ĪSTS UZTICAMA KROSOVERA STILS: NO PRIEKŠPUSES…

ĪSTS UZTICAMA KROSOVERA STILS: NO PRIEKŠPUSES…

Izteiksmīgā virsbūves priekšdaļa, ko akcentē radiatora režģa īpašais dizains un lukturu Y formas gaismas līnijas, pastiprina krosovera raksturu. Tas ir Sandero Stepway.

… NO SĀNIEM…

… NO SĀNIEM…

Palielināts klīrenss, daudzfunkcionālie jumta reliņi, sānu aizsargmoldingi, harmoniski integrētas riteņu arkas, vieglmetāla diski ar dimanta pulējumu… Sandero Stepway apvieno stilu un aizsardzību.

… NO AIZMUGURES.

… NO AIZMUGURES.

Y formas aizmugurējie lukturi, no jauna projektēts bampers ar iebūvētu bagāžas nodalījuma atvēršanas pogu, jauni aizsargmoldingi, radio antena uz jumta aizmugurējās daļas… Sandero Stepway ir mūsdienīgs ik detaļā.

ERGONOMISKS UN MŪSDIENĪGS INTERJERS

ERGONOMISKS UN MŪSDIENĪGS INTERJERS

Panorāmas instrumentu panelis, augstu novietota centrālā konsole ar elkoņu balstu un glabāšanas nodalījumiem, liels 8 collu ekrāns, kas ļauj lasīt informāciju, skatienu neatraujot no ceļa… Brauciet, izbaudot komfortu!

IZPILDĪJUMS KĀ DINAMIKAS ATSPOGUĻOJUMS

IZPILDĪJUMS KĀ DINAMIKAS ATSPOGUĻOJUMS

Jauni durvju rokturi, personalizēta apdare Stepway, ieturēti dekoratīvie ieliktņi oranžā krāsā, kas akcentē dinamiku, ekskluzīvas Stepway emblēmas… Sandero Stepway izceļas ar īstu mūsdienīgumu.

PIEEJAMI VAIRĀKI EXTREME VERSIJAS PILNVEIDOJUMI

PIEEJAMI VAIRĀKI EXTREME VERSIJAS PILNVEIDOJUMI

Elektriski regulējama stikla jumta lūka, automātiskais gaisa kondicionētājs, atpakaļskata kamera, priekšējie un aizmugurējie parkošanās sensori, bagāžnieka grīda regulējama divās plaknēs (uz augšu un uz leju).

VIENKĀRŠA LIETOŠANA UN UNIVERSĀLUMS

APRĪKOJUMS

UNIVERSĀLUMS

UNIVERSĀLUMS

MODULĀRI JUMTA RELIŅI

Vakardien vajadzēja pārvest velosipēdu, bet šodien jāuzstāda jumta bagāžnieks? Jums nevajag jūsu Sandero Stepway pirkt vairākus jumta stieņu komplektus. Pateicoties atjautīgi veidotajiem modulārajiem jumta reliņiem, ko iespējams pagriezt perpendikulāri, jūs varat viegli un vienkārši pārvadāt dažādus priekšmetus.

UNIVERSĀLUMS

UNIVERSĀLUMS

MODULĀRS BAGĀŽAS NODALĪJUMS

Bieži nepieciešams kaut ko pārvadāt? Pateicoties salokāmam aizmugurējam sēdeklim, izmantojiet vēl lielāku kravas telpu.

UNIVERSĀLUMS

UNIVERSĀLUMS

PALIELINĀTS KLĪRENSS

Pateicoties palielinātajam klīrensam, ar Sandero Stepway iekarojiet jebkurus ceļus.

KOMFORTS

KOMFORTS

KEYLESS ENTRY (BEZATSLĒGAS PIEKĻUVES UN DZINĒJA IEDARBINĀŠANAS SISTĒMA)

Apnicis kabatās meklēt automašīnas atslēgu? Aizslēdziet vai atslēdziet savu auto, iedarbiniet dzinēju… Ar Keyless Entry karti tas ir vienkārši!

KOMFORTS

KOMFORTS

POLSTERĒJUMS EXTREME

Palielināta komforta polsterējums Extreme versijai.

TEHNOLOĢIJAS

TEHNOLOĢIJAS

DIOŽU TUVĀS GAISMAS LUKTURI

Lai nodrošinātu optimālu redzamību gan dienā, gan naktī jebkuros braukšanas apstākļos, jūsu Sandero Stepway diožu lukturi ieslēgsies automātiski. Savukārt logu tīrītāju automātiskās darbības režīms auto vadīšanu padarīs vienkāršāku.

TEHNOLOĢIJAS

TEHNOLOĢIJAS

AUTOMĀTISKĀ STĀVBREMZE

Vēl vairāk komforta un funkcionalitātes, pateicoties automātiskajai stāvbremzei.

TEHNOLOĢIJAS

TEHNOLOĢIJAS

AUTOMĀTISKĀ TRANSMISIJA

Dzinējs TCe 90 Expression un Exteme versijām aprīkots ar automātisko pārnesumkārbu. Izbaudiet braukšanas prieku.

TEHNOLOĢIJAS

TEHNOLOĢIJAS

HAIZIVS SPURAS TIPA ANTENA

Pievienojiet racionalizētu pieskārienu ar šo antenu, kas aktivizē jūsu Sandero Stepway līniju un ļauj baudīt digitālo virszemes radio.

MODULĀRIE JUMTA RELIŅI

MODERNAS TEHNOLOĢIJAS

MULTIVIDE

MEDIA NAV*

MEDIA NAV*

Iegūstiet visu nepieciešamo informāciju lielajā 8 collu ekrānā ar viedtālruņa replicēšanas funkciju, acis neatraujot no ceļa. Tālrunis, radio, GPS navigācija, multivide... Pieslēdziet viedtālruni, izmantojot Bluetooth® vai audio un USB ligzdas. Izbaudiet augstas kvalitātes skaņu ar 6 iebūvētajiem skaļruņiem.

MEDIA DISPLAY*

MEDIA DISPLAY*

Pateicoties piekļuvei jūsu iecienītajām lietotnēm lielajā 8 collu skārienjutīgajā ekrānā ar viedtālruņa replicēšanas funkciju, ceļojiet jūsu mīļākās mūzikas ritmā, skanējumu nodrošinot 4 iebūvētajiem skaļruņiem.

MEDIA CONTROL UN LIETOTNE DACIA MEDIA CONTROL

MEDIA CONTROL UN LIETOTNE DACIA MEDIA CONTROL

Pateicoties jaunajai multivides sistēmai Media Control ar radio un tālruņa pieslēgšanu ar Bluetooth®, jūs varat kontrolēt audio sistēmu ar stūresrata slēdžiem. Lai pie stūres būtu vēl ērtāk, lietotne Dacia Media Control ļauj ērti piekļūt iecienītākajai navigācijas sistēmai mobilajā tālrunī un ekrānā parāda radio saskarni. Priekšējās durvīs ir iebūvēti 2 skaļruņi. * Savietojams ar Android Auto™ un Apple CarPlay™.

TAS JUMS IR PATS SVARĪGĀKAIS!

DROŠĪBAS SISTĒMAS UN BRAUKŠANAS PALĪGI

AUTOMĀTISKĀ BREMZĒŠANAS SISTĒMA

AUTOMĀTISKĀ BREMZĒŠANAS SISTĒMA

Dažkārt ar modrību un ātru reakciju nav gana. Jūs varat paļauties uz Sandero Stepway, lai izvairītos no nelieliem negadījumiem vai mazinātu sekas. Automātiskā avārijas bremzēšana atpazīst sadursmes risku. Ja jūs nereaģējat vai nereaģējat pietiekami strauji, sistēma uzsāk un optimizē bremzēšanu.

PARKOŠANĀS PALĪGS

PARKOŠANĀS PALĪGS

Priekšējie/aizmugurējie parkošanās sensori un aizmugurējā videokamera. Braucot pilsētā, jāizvērtē visas stāvvietas, pat ja tās ir pavisam šauras. Jau no pirmajiem manevriem jūs atzinīgi novērtēsiet sistēmu, kas ar akustiskiem un vizuāliem signāliem brīdinās, ja automobiļa priekšā vai aizmugurē pamanīs šķēršļus.

AKLĀS ZONAS BRĪDINĀJUMS

AKLĀS ZONAS BRĪDINĀJUMS

Kad intensīvā satiksmē maināt joslu, nav viegli visu pamanīt. Sandero Stepway priekšējie un aizmugurējie sensori brīdina jūs par sadursmes risku ar citu transportlīdzekli, kas atrodas aizmugurē vai sānos.

PALĪGS KUSTĪBAS UZSĀKŠANAI PRET KALNU

PALĪGS KUSTĪBAS UZSĀKŠANAI PRET KALNU

Šī sistēma nepieļaus automobiļa ripošanu atpakaļgaitā, kad atlaidīsiet bremžu pedāli. Nav nekādas vajadzības izmantot stāvbremzi – ar šo palīgu manevri slīpumā ir vienkāršāki par vienkāršu.

KRUĪZA KONTROLE

KRUĪZA KONTROLE

Kruīza kontrole nodrošina jūsu transportlīdzekli vienmērīgi izvēlētajā ātrumā un tā darbojas no 50 km/h ātruma.

TRAUKSMES (SOS) ZVANS

TRAUKSMES (SOS) ZVANS

E-CALL (ātrās palīdzības zvanu sistēma).

SKATĪTIES KRĀSU GALERIJU

OPTIMĀLA IZMĒRA KROSOVERS

GABARĪTA IZMĒRI

SKATIES VIDEO

VAIRĀK PAR DACIA SANDERO STEPWAY

Lejupielādēt brošūru Skatīt aksesuārus

APRĪKOJUMA VERSIJAS

STEPWAY ESSENTIAL

Cena, sākot no 14 490 €

STEPWAY ESSENTIAL

STEPWAY EXPRESSION

Cena, sākot no 15 690 €

STEPWAY EXPRESSION

STEPWAY EXTREME

Cena, sākot no 17 290 €

STEPWAY EXTREME

Noliktavas auto

Sandero