NELIELS AUTO, MŪSDIENĪGS UN RESPEKTABLS

Izteiksmīgs siluets un no jauna projektētā virsbūves priekšdaļa ar akcentējošajām Y formas diožu lukturu gaismas līnijām atklāj Sandero pilnībā pārstrādāto dizainu. Interjers, ietilpīgs bagāžnieks un praktiski nodalījumi. Dacia Sandero viegli piemērosies jūsu ikdienas pienākumiem, lai jūsu braucienus padarītu vēl patīkamākus.

SPĒCĪGS RAKSTURS UN MĒRĶTIECĪGS DIZAINS: NO PRIEKŠPUSES…

SPĒCĪGS RAKSTURS UN MĒRĶTIECĪGS DIZAINS: NO PRIEKŠPUSES…

Diožu tuvās gaismas lukturi, jaunas formas motortelpas pārsegs un bampers, no jauna izveidots radiatora režģis… Sandero priekšdaļu iezīmē taisnas līnijas un izteiksmīgi izliekumi.

… NO SĀNIEM…

… NO SĀNIEM…

Jauns durvju rokturu stils, ārējie atpakaļskata spoguļi, radio antena uz jumta aizmugurējās daļas un harmoniski integrētas riteņu arkas… Sandero tā mūsdienīgo stilu pasvītro ik detaļā.

… NO AIZMUGURES

… NO AIZMUGURES

Jaunais Y formas aizmugurējo lukturu dizains un no jauna izveidotais bampers ar iebūvētu bagāžas nodalījuma pārsega atvēršanas pogu Sandero apvelta ar modernu un respektablu stilu.

KOMFORTS PIRMAJĀ VIETĀ!

KOMFORTS PIRMAJĀ VIETĀ!

Vēl vairāk komforta, sēžot priekšējos sēdekļos, vēl vairāk vietas pasažieriem plecu un ceļgalu augstumā, daudzi sīklietu glabāšanas nodalījumi un ietilpīgs bagāžnieks… Ceļot jaunajā Sandero ir īsta bauda!

AUGSTAS KVALITĀTES IZPILDĪJUMS

AUGSTAS KVALITĀTES IZPILDĪJUMS

Instrumentu panelis ar hromētu ietvaru, satīna efekts durvju rokturu un slēdžu apdarē, priekšējā paneļa un durvju paneļu auduma apdare… Sandero apzinās, cik svarīga ir katra detaļa.

BAGĀŽAS NODALĪJUMA TRANSFORMĀCIJA

BAGĀŽAS NODALĪJUMA TRANSFORMĀCIJA

Pēc aizmugures sēdekļa nolocīšanas bagāžas nodalījuma tilpums palielinās līdz 1108 litriem.

VIENKĀRŠA LIETOŠANA UN UNIVERSĀLUMS

KOMFORTS

KOMFORTS

NO JAUNA PROJEKTĒTS PRIEKŠĒJAIS PANELIS

Jaunā veidā organizētais instrumentu panelis vienuviet apvieno visas svarīgākās Sandero vadības ierīces.

KOMFORTS

KOMFORTS

STŪRES REGULĒŠANA

Izmantojot jauno funkciju, jūs ar vienu vienkāršu kustību varat noregulēt stūresrata pozīciju augstumā un dziļumā, tā sev jaunajā Sandero nodrošinot optimālu sēdpozīciju.

KOMFORTS

KOMFORTS

OPTIMĀLS TERMISKAIS KOMFORTS

Ceļojumā laikā kontrolējiet salona gaisa temperatūru un izbaudiet optimālu komfortu, pateicoties automātiskajai gaisa kondicionēšanas sistēmai.

PLAŠS SALONS

PLAŠS SALONS

KOMFORTABLA TELPA PASAŽIERIEM

Pateicoties vēl plašākai telpai plecu līmenī salona priekšējā daļā, kā arī lielākai vietai ceļgaliem aizmugurē, brauciens ar Sandero sniegs simtprocentīgu komfortu visiem pasažieriem.

PLAŠS SALONS

PLAŠS SALONS

PRAKTISKI GLABĀŠANAS NODALĪJUMI

Mobilais telefons, atslēgas, brilles, maks… Iekārtojiet savu ikdienas dzīvi, izmantojot daudzos glabāšanas nodalījumus, kas izvietoti Sandero centrālajā konsolē.

PLAŠS SALONS

PLAŠS SALONS

IETILPĪGS BAGĀŽAS NODALĪJUMS

Šaubāties, cik daudz bagāžas varēsiet paņemt līdzi? Ar Sandero ietilpīgo bagāžas nodalījumu jūs varat doties ceļā, mierīgi ņemot līdzi visu, kas var būt nepieciešams.

TEHNOLOĢIJA

TEHNOLOĢIJA

ELEKTRISKAIS STŪRES PASTIPRINĀTĀJS

Izbaudiet vieglāku manevrēšanu un jūtieties drošāk pie stūres, pateicoties elektriskajam stūres pastiprinātājam.

TEHNOLOĢIJA

TEHNOLOĢIJA

DIOŽU TUVĀS GAISMAS LUKTURI

Lai nodrošinātu optimālu redzamību gan dienā, gan naktī jebkuros braukšanas apstākļos, jūsu Sandero Stepway diožu lukturi ieslēgsies automātiski. Savukārt logu tīrītāju automātiskās darbības režīms auto vadīšanu padarīs vienkāršāku.

TEHNOLOĢIJA

TEHNOLOĢIJA

KEYLESS ENTRY

Atslēdziet automobili un iedarbiniet dzinēju ar Keyless Entry karti.

MODERNAS TEHNOLOĢIJAS

MEDIA NAV*

MEDIA NAV*

Iegūstiet visu nepieciešamo informāciju lielajā 8 collu ekrānā ar viedtālruņa replicēšanas funkciju, acis paturot uz ceļa. Tālrunis, radio, GPS navigācija, multivide... Pieslēdziet viedtālruni, izmantojot Bluetooth® vai audio un USB ligzdas. Izbaudiet augstas kvalitātes skaņu ar 6 iebūvētajiem skaļruņiem. *Savietojams ar Android Auto™ un Apple CarPlay™.

MEDIA DISPLAY*

MEDIA DISPLAY*

Pateicoties piekļuvei jūsu iecienītajām lietotnēm lielajā 8 collu skārienjutīgajā ekrānā ar viedtālruņa replicēšanas funkciju, ceļojiet jūsu mīļākās mūzikas ritmā, skanējumu nodrošinot 4 iebūvētajiem skaļruņiem.

MEDIA CONTROL UN LIETOTNE DACIA MEDIA CONTROL

MEDIA CONTROL UN LIETOTNE DACIA MEDIA CONTROL

Pateicoties jaunajai multivides sistēmai Media Control ar radio un tālruņa pieslēgšanu ar Bluetooth®, jūs varat kontrolēt audio sistēmu ar stūresrata slēdžiem. Lai pie stūres būtu vēl ērtāk, lietotne Dacia Media Control ļauj ērti piekļūt iecienītākajai navigācijas sistēmai mobilajā tālrunī un ekrānā parāda radio saskarni. Priekšējās durvīs ir iebūvēti 2 skaļruņi.

DROŠĪBAS SISTĒMAS UN BRAUKŠANAS PALĪGI

AUTOMĀTISKĀ BREMZĒŠANAS SISTĒMA

AUTOMĀTISKĀ BREMZĒŠANAS SISTĒMA

Dažkārt ar modrību un ātru reakciju nav gana. Jūs varat paļauties uz Sandero, lai izvairītos no nelieliem negadījumiem vai mazinātu sekas. Automātiskā avārijas bremzēšana atpazīst sadursmes risku. Ja jūs nereaģējat vai nereaģējat pietiekami strauji, sistēma uzsāk un optimizē bremzēšanu.

JOSLU UZTURĒŠANAS PALĪGS

JOSLU UZTURĒŠANAS PALĪGS

Sistēma ir aktīva diapazonā no 70 līdz 140 km/h. Iedarbojas uz stūres mehānismu, lai vadītu automašīnu, lai tā atgrieztos savā joslā, kad tā šķērso nepārtrauktu vai punktētu līniju, neizmantojot pagrieziena signālu.

KRUĪZA KONTROLE

KRUĪZA KONTROLE

Kruīza kontrole nodrošina jūsu transportlīdzekli vienmērīgi izvēlētajā ātrumā un tā darbojas no 50 km/h ātruma.

PALĪGS KUSTĪBAS UZSĀKŠANAI PRET KALNU

PALĪGS KUSTĪBAS UZSĀKŠANAI PRET KALNU

Šī sistēma nepieļaus automobiļa ripošanu atpakaļgaitā, kad atlaidīsiet bremžu pedāli. Nav nekādas vajadzības izmantot stāvbremzi – ar šo palīgu manevri slīpumā ir vienkāršāki par vienkāršu.

PASAŽIERU AIZSARDZĪBA

PASAŽIERU AIZSARDZĪBA

Vadītāja gaisa drošības spilvens, priekšējā pasažiera drošības spilvens ar deaktivizēšanas funkciju un priekšējie sānu un aizkaru drošības spilveni.

TRAUKSMES ZVANS

TRAUKSMES ZVANS

E-CALL (ātrās palīdzības zvanu sistēma).

SKATĪTIES KRĀSU GALERIJU

OPTIMĀLA IZMĒRA KOMPAKTAIS AUTOMOBILIS

SKATIES VIDEO

VAIRĀK PAR DACIA SANDERO

Lejupielādēt brošūru Skatīt aksesuārus

APRĪKOJUMA VERSIJAS

EXPRESSION

Cena, sākot no 13 890 €

EXPRESSION

Noliktavas auto

Dacia SANDERO Demo

Dacia SANDERO

#3496A

17 300 € Sākotnējā cena: 18 400 € Atlaides apmērs: 1 100 €

SANDERO STEPWAY EXPRESSION ECO-G 100 Atakama oranža,Tekstilmateriāla polsterējums melnā krāsā ar ģeometriskiem rakstiem uz sāniem un oranžu šuvju apdari

View offer

Dacia SANDERO Noliktavā Rezervēts

Dacia SANDERO

#3622A

19 276 € Sākotnējā cena: 20 355 € Atlaides apmērs: 1 079 €

SANDERO STEPWAY EXTREME TCe 90 CVT Cedar Green,Tekstilmateriāla polsterējums mikroskaņu gaiši pelēkā krāsā

View offer