Dacia - Mūsa Motors Rīga

Sandero Stepway

Mūsdienīgs un uzticams krosovers

LEJUPLĀDĒT KATALOGU

LEJUPLĀDĒT CENU LAPU

TEHNISKIE DATI

APRĪKOJUMA SARAKSTS

Atklāj

Galerija

Vairāk

Krāsu palete

Vairāk

Aksesuāri

Vairāk

Iepazīsti Sandero Stepway

Īsts uzticama krosovera stils Iespaidīgs siluets, taisnas un horizontālas līnijas, jaunas Y formas diožu lukturu gaismas līnijas un liels klīrenss… Jaunais Dacia Sandero Stepway piedāvā pilnībā atjaunotu dizainu, kas akcentē tā krosovera stilu.
Mūsdienīgas tehnoloģijas Saņemiet visu nepieciešamo informāciju lielajā 8 collu centrālajā ekrānā, nenovēršoties no ceļa: izmantojiet viedtālruņa replikācijas funkciju un multivides sistēmu Media Control, kas ir saderīga ar Android Auto ™ un Apple CarPlay ™. Tālrunis, radio, GPS, multivide... Pieslēdziet jūsu tālruni, izmantojot Bluetooth®, USB pieslēgvietu vai audio ligzdu.
Drošības sistēmas un braukšanas palīgi Neatkarīgi no tā, vai braucat pilsētā vai pa autošoseju, saglabājiet mieru pie jūsu jaunā Sandero Stepway stūres, pateicoties drošības aprīkojumam: Aktīvā avārijas bremzēšanas sistēma (AEBS), E-call sistēma (ārkārtas izsaukums), Palīgs parkošanai uz priekšu un atpakaļgaitā, atpakaļskata kamera, Aklo zonu kontroles sistēma, Palīgsistēma kustības uzsākšanai pret kalnu, Automātiskā stāvbremze, Ātruma regulators-ierobežotājs, Elektriskais stūres pastiprinātājs.

Video


Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu
mūsu datu plūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu,
reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo,
kad lietojat viņu pakalpojumus. Izlasīt vairāk. Piekrītu