Dacia - Mūsa Motors Rīga

Sandero Stepway

Plašs, solīds un stilīgs hečbeks visai ģimenei

LEJUPLĀDĒT KATALOGU

LEJUPLĀDĒT CENU LAPU

TEHNISKIE DATI

APRĪKOJUMA SARAKSTS

Atklāj

Galerija

Vairāk

Krāsu palete

Vairāk

Aksesuāri

Vairāk

Iepazīsti Sandero Stepway

Vēl izteiktāks apvidus auto stils Sandero Stepway ir ieguvis augstāku līmeni. Jaunā modeļa apvidus stilu akcentē tipiskā SUV konstrukcija. Jauns, daudz raksturīgāks, hromēts radiatora režģis, palielināts klīrenss, matēta hroma krāsas aizsarguzlikas uz priekšējā un aizmugures bampera, melni moldingi, kas aizsargā spārnus un sliekšņus, hromēts izpūtēja uzgalis, miglas lukturi, jumta sliedes bagāžnieka uzstādīšanai... Tas viss padara automašīnu vēl dinamiskāku un mūsdienīgāku.
Rūpīgi izstrādāts salons Tagad Dacia Sandero Stepway ir pārveidojies gan ārēji, gan iekšēji. Mūsdienīgs tapsējums, jaunas gaisa ieplūdes atveres, pievilcīgs centrālais panelis ar jauniem dekora elementiem, 4-spieķu stūres rats, jauni apdares elementi matēta hroma krāsā…* Mainītais interjers un mūsdienīgais automašīnas dizains tiks pienācīgi novērtēts. *Atkarībā no versijas
Plašs un ērts interjers Apsēdies pie stūres un izbaudi jauno plašo interjeru: ar piecām pilnizmēra vietām un ietilpīgu bagāžas nodalījumu, vienu no lielākajiem savā segmentā. Automašīnas salons ir aprīkots ar daudziem funkcionāliem risinājumiem: nolokāmi aizmugures sēdekļi, sadalīti proporcijās 1/3-2/3, jauni, pārdomāti mantu glabāšanas nodalījumi, viegli pieejami visai ģimenei... Mēs esam padomājuši par visu, lai atvieglotu tavu ikdienu pie stūres. Tavā priekšā ir ideālā automašīna, kas pavadīs tevi ik dienu, nodrošinot optimālu komforta līmeni, neatkarīgi no tā, vai brauc viens vai kopā ar pasažieriem.

Video


Šī Mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Lietojot šo Mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Izlasīt vairāk. Piekrītu