Dacia - Mūsa Motors Rīga

Sandero

Plašs, solīds un stilīgs hečbeks visai ģimenei

LEJUPLĀDĒT KATALOGU

LEJUPLĀDĒT CENU LAPU

TEHNISKIE DATI

APRĪKOJUMA SARAKSTS

Atklāj

Galerija

Vairāk

Krāsu palete

Vairāk

Aksesuāri

Vairāk

Iepazīsti Sandero

Dacia Sandero piedāvājam par cenu, kurai nav konkurences vietas daudzuma un lietošanas parametru ziņā. Dacia, kā jau ierasts, piedāvā vairāk nekā tikai zemāku cenu: tā iekšējie un ārējie parametri atbilst kompaktajiem automobiļiem no augstāka segmenta. Jaunajam Dacia Sandero elkoņu augstumā platums ir 1436 mm, aizmugurējā sēdeklī komfortabli var apsēsties trīs pieaugušie vai var tikt nostiprināti trīs bērnu sēdeklīši, divi no tiem var būt stiprināmi ar ISOFIX sistēmas palīdzību. Šajā klasē Sandero bagāžas nodalījumam nav konkurentu tā tilpuma ziņā. Automobilis ir praktisks, un tam ir plašas iespējas salona konfigurācijas jomā - aizmugurējā sēdekļa atzveltni var salocīt attiecībā 1/3-2/3. Arī salonu var pārveidot tā, lai tajā izvietotu pēc iespējas vairāk novietņu līdzi ņemtajām lietām. Priekšējā paneļa vidusdaļas augšpusē izveidots atvērts plauktiņš. Priekšējo durvju novietnēs var novietot 1.5 l tilpuma pudeli.
Dacia ir uzticams zīmols, Dacia automobiļi tiek testēti ekstrēmos apstākļos. Jau sākumā Dacia modeļi tika izstrādāti ar mērķi tos pārdot visas pasaules tirgos, jo īpaši – jaunajos tirgos, un automobiļiem, ņemot vērā daudzveidīgo pasaules ceļu kvalitāti un spēju braukt dažādos apstākļos, bija jāatbilst ļoti stingrām tehniskajām prasībām. Jaunajam Dacia Sandero piemīt visas Dacia raksturīgās iezīmes.
Pievilcīgāks salona dizains. Jaunajā Dacia Sandero ir jauns vadības panelis – tumša grafīta vai divkrāsains, atkarībā no versijas, ar rādītājinstrumentiem hromētos rāmjos* un ļoti funkcionāliem jaunākās paaudzes slēdžiem. Ventilācijas atveru rāmji, logotips uz stūres un ieliktnis uz ātruma pārslēgšanas sviras gala ir hromēti*. Viduskonsole ir izcelta, izmantojot krāsainu materiālu, kas pieskaņots durvju rokturiem un stūres rata dekoratīvajam ieliktnītim. Tajā ideāli ir iekomponēta arī audio sistēma - Dacia Plug&Radio* vai arī multimediālā sistēma MEDIA NAV*. Projektējot automobili, ir gādāts arī par to, lai tajā tiktu izmantoti pievilcīgi materiāli, kādus lieto augstākās klases versijās. *atkarībā no versijas.

Video


Šī Mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Lietojot šo Mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Izlasīt vairāk. Piekrītu