MOTRIO daļas

Jūsu auto ir vecāks par 4 gadiem un Jūs meklējat izdevīgus piedāvājumus rezerves daļām un servisa pakalpojumiem? Tagad Jūsu meklējumi ir vainagojušies panākumiem un Jūs varat gūt labumu no mūsu Motrio piedāvājuma!
Kādas detaļas piedāvā Motrio?
No bremžu sistēmas līdz izpūtējam un no tehniskās apkopes līdz piekares detaļu maiņai Motrio piedāvājums ir pieskaņots mašīnas vecumam un pielietojumam. Mašīnas uz Latvijas ceļiem paliek arvien vecākas. Krīze dara savu un Latvijas autoīpašnieki vairs nevar atļauties savas mazlietotās automašīnas vietā pirkt jaunu, tādēļ esošās mašīnas uzturēšana labā kārtībā kļūst arvien nozīmīgāka. Tieši tāpēc Dacia ir izstrādājis savu zīmolu Motrio ar lētu rezerves daļu klāstu DAŽĀDĀM AUTOMOBIĻU MARKĀM.
Kas ir Motrio?
Motrio ir Dacia akceptētu rezerves daļu zīmols. Motrio gamma ir piemērota vecāku Dacia un citu marku automobiļu remontam, padarot to par par pievilcīgu risinājumu gan Dacia, gan neatkarīgajiem servisiem.
Kapēc izvēlēties Motrio?
Dacia atzīst, ka palielinoties automobiļa vecumam, klienti var pieprasīt alternatīvas Oriģinālajām Dacia rezerves daļām. Motrio rezerves daļas ir tikušas izstrādātas un to cena noteikta ņemot vērā vecākus autmobiļus.
Augstas kvalitātes produkti
Motrio rezerves daļas ražo stabili un uzticami oriģinālāaprīkojuma ražotāji. Atzīti dēl to izturības un lietošanas vienkāršības, visi Motrio produkti ir ar viena gada neierobežota nobraukuma garantiju.
Konkurētspējīgas cenas
Motrio rezerves daļas parasti ir ap 20% lētākas, nekā oriģinālās.
Papildus informācija
Motrio gamma ir sadalīta 3 daļās: • Universālie produkti • Ātri uzstādāmie produkti • Tehniskie produkti


Uzzini vairāk

Akcijas

Pieteikties testam

Pieteikties servisam

Uzdot jautājumu

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu
mūsu datu plūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu,
reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo,
kad lietojat viņu pakalpojumus. Izlasīt vairāk. Piekrītu