Dacia - Mūsa Motors Rīga

Logan MCV Stepway

Plašs universāls, piemērots dažādām vajadzībām

LEJUPLĀDĒT KATALOGU

LEJUPLĀDĒT CENU LAPU

TEHNISKIE DATI

APRĪKOJUMA SARAKSTS

Atklāj

Galerija

Vairāk

Krāsu palete

Vairāk

Aksesuāri

Vairāk

Iepazīsti Logan MCV Stepway

Ceļotāja stils Praktiska un ērta kombinācija. Dacia Logan MCV Stepway ar izteiktu stilu. Runājot par izskatu, SUV dizains skaidri uzsver tā raksturu: atšķirīgs hromēts radiatora režģis, paaugstināts virsbūves klīrenss, priekšējais un aizmugurējais šasijas pārsegs satīnu hroma krāsā, paplašinātas riteņu arkas un sliekšņu uzlikas melnā krāsā, miglas lukturi un divu toņu jumta sliedes.
Plašs un ērts interjers Novērtējiet Dacia Logan MCV Stepway komfortu un apbrīnojiet tā interjeru: speciāls Stepway polsterējums, centrālā konsole ar dekoratīviem hromētiem apdares elementiem elementiem, 4 spieķu stūres rats...
Daudz vietas bagāžai Pateicoties 1/3 - 2/3 proporcijā nolokāmām aizmugures sēdekļu atzveltnēm un XXL bagāžas nodalījumam, kā neskaitāmām mantu uzglabāšanas vietām salonā, Dacia Logan MCV Stepway piedāvā unikālu interjera konfigurācijas iespēju, kas viegli pielāgojas jūsu vajadzībām, kļūstot par neaizstājamu partneri visos jūsu ceļojumos.

Video


Šī Mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Lietojot šo Mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Izlasīt vairāk. Piekrītu