Dacia - Mūsa Motors Rīga

Logan MCV

Plašs universāls, piemērots dažādām vajadzībām

LEJUPLĀDĒT KATALOGU

LEJUPLĀDĒT CENU LAPU

TEHNISKIE DATI

APRĪKOJUMA SARAKSTS

Atklāj

Galerija

Vairāk

Krāsu palete

Vairāk

Aksesuāri

Vairāk

Iepazīsti Logan MCV

Jaunais Dacia Logan MCV ir aprīkots ar 5 pilnizmēra sēdvietām un 573 dm3 ietilpīgu bagāžas nodalījumu, vienu no lielākajiem šajā auto klasē. Tik ietilpīgs bagāžas nodalījums garantē Loganam MCV maksimālu daudzpusību. Ļoti funkcionāls nolokāms aizmugurējais sēdeklis ar atzveltni sadalāmu 1/3 un 2/3 dalījumā dod iespēju ļoti viegli paplašināt bagāžas telpu, atkarīgi no aktuālām vajadzībām. Piekļuve pie Jaunā Dacia Logan MCV bagāžas nodalījuma ir atvieglota pateicoties zemu novietotam slieksnim. Jaunais Dacia Logan MCV ir daudzpusīgs auto, kas ir pieejams par ļoti pieņemamu cenu.
Jaunā Dacia Logan MCV daudzpusība un iespaidīgs salona plašums iet roku rokā ar ārējā dizaina pievilcību. Izteiksmīga sānu līnija un atbilstība Dacia zīmola jaunajam vizuālās identitātes standartam piešķir Jaunajam Dacia Logan MCV ļoti harmonisku, stabilitātes un dinamiskuma iespaidus radošu, siluetu.
Pievilcīgāks salona dizains. Jaunais Dacia Logan MCV piedāvā vadības paneli divtoņu vai tumšā grafīta krāsā (atkarībā no versijas) aprīkotu ar pilnu mērinstrumentu un indikatoru komplektu, kas tika veidoti modernā dizainā, ar hromētu mērinstrumentu apdari un ar ārkārtīgi funkcionāliem jaunās paaudzes slēdžiem. Hromēta ir arī ventilācijas atveru apdare, zīmola logo uz stūres un ielaidums uz pārnesumpārslēga uzgaļa (atkarībā no versijas). Viduskonsole tika izcelta ar dekoratīvu ielaidumu (atkarībā no versijas), kas harmonē ar iekšējiem durvju rokturiem un dekoratīvo ielaidumu uz stūres. Daudz uzmanības tika pievērsts lai iegūtu augstu uztverto kvalitāti, kuru papildus izceļ rūpīga materiālu atlase un elementu saskanības precizitāte.

VideoUzzini vairāk

Akcijas

Pieteikties testam

Pieteikties servisam

Uzdot jautājumu

Šī Mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Lietojot šo Mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Izlasīt vairāk. Piekrītu