Dacia - Mūsa Motors Rīga

Logan

Nebijis plašums par zemu cenu

LEJUPLĀDĒT KATALOGU

LEJUPLĀDĒT CENU LAPU

TEHNISKIE DATI

APRĪKOJUMA SARAKSTS

Atklāj

Galerija

Vairāk

Krāsu palete

Vairāk

Aksesuāri

Vairāk

Iepazīsti Logan

Izdevīga cenas un apjoma attiecība. Jaunais Dacia Logan ir patiess ģimenes automobilis, kas piedāvā ērtu un praktisku salonu pieciem pieaugušiem cilvēkiem: aizmugurē sēdošajiem ceļu augstumā ir piedāvāta plaša vieta 177 mm dziļumā, un pamatkonfigurācijā tam ir viens no lielākajiem bagāžniekiem šajā segmentā – 510 dm³. Atšķirībā no iepriekšējās paaudzes modeļiem, automobilis tiek piedāvāts ar aizmugurējiem sēdekļiem, kuru atzveltne lokās attiecībā 1/3-2/3 (pieejama atkarībā no versijas).
Ģimenes automobilis ar plūstošām un elegantām aprisēm. Jaunais Logan ir plaša lietojuma uzticams sedans. Saskaņā ar Dacia jauno stilu jaunā Dacia Logan virsbūve ir dinamiskāka. Jaunā Dacia Logan aizmugure ar jaunajiem lukturiem un formu lieliski eksponē automobiļa vispusīgo raksturu, jo īpaši bagāžnieka ietilpību. Jaunievedumu rezultātā ir tapis harmonisks automobiļa virsbūves siluets, kas piešķir jaunajam Dacia Logan eleganci.
Pievilcīgāks interjera dizains. Rafinēts stils un ergonomiskums sniedz gluži jaunu komforta sajūtu. Salonā ir jauns, mūsdienīgs vadības panelis tumša grafīta krāsā vai divkrāsains (atkarība no versijas) ar hromētiem mērinstrumentu rāmjiem*. Hromēti ir arī ventilācijas atveru rāmji, logotips uz stūres un ieliktnis uz ātrumu pārslēgšanas sviras*. Viduskonsoli akcentē dekoratīvā apdare, kas pēc krāsas pielāgota durvju rokturiem un stūres ieliktnim*. Liela uzmanība pievērsta arī tam, lai, vizuāli aplūkojot automobili, rastos augstas kvalitātes sajūta, ko akcentē rūpīgi atlasītie apdares materiāli un interjera elementu precīzā piemērotība*.
Dacia - uzticams zīmols, kas ideāli atbilst klientu vēlmēm. Līdzīgi Renault modeļiem, Dacia modeļi ir testēti visekstremālākajos apstākļos. Līdzās standarta testiem laboratorijas apstākļos Renault grupa pakļauj jaunos automobiļu modeļus ārkārtīgi smagām pārbaudēm reālos braukšanas apstākļos. Sākumā Dacia modeļi tika izstrādāti ar mērķi tos pārdot visas pasaules tirgos, un automobiļiem, ņemot vērā daudzveidīgo pasaules ceļu kvalitāti un spēju braukt dažādos apstākļos, bija jāatbilst ļoti stingrām tehniskajām prasībām.

VideoUzzini vairāk

Akcijas

Pieteikties testam

Pieteikties servisam

Uzdot jautājumu

Šī Mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Lietojot šo Mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Izlasīt vairāk. Piekrītu