Dacia - Mūsa Motors Rīga

Logan

Moderns ģimenes sedans

LEJUPLĀDĒT KATALOGU

LEJUPLĀDĒT CENU LAPU

TEHNISKIE DATI

APRĪKOJUMA SARAKSTS

Atklāj

Galerija

Vairāk

Krāsu palete

Vairāk

Aksesuāri

Vairāk

Iepazīsti Logan

Jaunā Dacia Logan ar pavisam jaunu dizainu. Kopējais garuma pieaugums ir 3,6 cm, garāka garenbāze un samazināta aizmugurējā pārkare. Tai ir slaidāka forma, slīpāks priekšējais stikls un jumts. Plūstošā jumta līnija, jumta galā novietotā radio antena un nedaudz mazākie sānu logi dod dinamiskāku izskatu kopējam dizainam. Dažas funkcijas un aprīkojuma elementi ir līdzīgi pilnīgi jaunajai Sandero, piemēram, Y formas LED gaismas paraksts, riteņu diski un dažādi citi augstas kvalitātes dizaina elementi.
Pilnīgi jaunais Dacia Logan ir ģimenes auto, kas paredzēts, lai rūpētos par visiem ģimenes locekļiem. Aizmugurē sēdošo pasažieru ceļgala telpa ir palielināta par 42 mm, lai kļūtu par vienu no labākajiem klasē. Aiz jaunajiem priekšējiem sēdekļiem pēc vajadzības var salocīt un atlocīt lidmašīnas stila paplātes galdu ar tases turētāju. Priekšējo sēdvietu garumu var regulēt līdz 70 mm, padarot to piemērotu dažādām prasībām. Pilnīgi jaunā Dacia Logan bagāžnieks ir viens no lielākajiem B-Sedan segmentā ar kopējo ietilpību 528 litri - pieaugums par 18 litriem un aptuveni par 200 litriem vairāk nekā pilnīgi jaunajā Sandero. Lai vieglāk piekļūtu bagāžniekam, kravas palodze ir pazemināta par 19 mm.
Mēs vienmēr esam priekšgalā, izmantojot vadītāju palīdzības sistēmas, kas paredzētas, lai aizsargātu jūs ceļojuma laikā: Aktīvā avārijas bremzēšanas sistēma (AEBS), E-zvans (automātiskais ārkārtas zvans), Priekšējie / aizmugurējie stāvvietas sensori un atpakaļgaitas kamera, Aklās zonas detektors, Palīdzība kalpup braukšanas uzsākšanai, Elektroniska stāvbremze, Kruīza kontrole - ātruma ierobežotājs, Elektriskais stūres pastiprinātājs. Iegūstiet visu nepieciešamo informāciju, nenovēršot skatu no ceļa. Media Nav sistēma, kas ir saderīga ar Android Auto™ un Apple CarPlay™: tālrunis, radio, GPS navigācija, multivide utt. Viegli savienojiet viedtālruni ar Bluetooth® savienojumu vai USB pieslēgvietu.
Dacia - uzticams zīmols, kas ideāli atbilst klientu vēlmēm. Līdzīgi Renault modeļiem, Dacia modeļi ir testēti visekstremālākajos apstākļos. Līdzās standarta testiem laboratorijas apstākļos Renault grupa pakļauj jaunos automobiļu modeļus ārkārtīgi smagām pārbaudēm reālos braukšanas apstākļos. Sākumā Dacia modeļi tika izstrādāti ar mērķi tos pārdot visas pasaules tirgos, un automobiļiem, ņemot vērā daudzveidīgo pasaules ceļu kvalitāti un spēju braukt dažādos apstākļos, bija jāatbilst ļoti stingrām tehniskajām prasībām.

VideoUzzini vairāk

Akcijas

Pieteikties testam

Pieteikties servisam

Uzdot jautājumu

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu
mūsu datu plūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu,
reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo,
kad lietojat viņu pakalpojumus. Izlasīt vairāk. Piekrītu