Dacia - Mūsa Motors Rīga

Dokker

Praktisks, lēts un ietilpīgs furgons mazajam biznesam

LEJUPLĀDĒT KATALOGU

LEJUPLĀDĒT CENU LAPU

TEHNISKIE DATI

APRĪKOJUMA SARAKSTS

Atklāj

Galerija

Vairāk

Krāsu palete

Vairāk

Aksesuāri

Vairāk

Iepazīsti Dokker Van

Visu Dacia modeļu kopējā iezīme ir uzticamība un izturība. Tieši tāpēc arī Dokker tika pakļauts vairākkārtējām pārbaudēm visgrūtākajos ekspluatācijas apstākļos, kuros apstiprināja savu izturību. Līdzīgi kā pārējie Dacia klāsta modeļi, Dokker var lepoties ar pārbaudītiem Renault grupas tehniskajiem risinājumiem, kas nodrošina automašīnas izturību un augsto veiktspēju, tāpēc ražotājs piešķir Dokker 3 gadu (vai līdz 100 000 km nobraukuma) garantiju. Celtspēja līdz 750 kg*, lietderīgais tilpums no 3,3 līdz 3,9 m3 un kravas nodalījuma garums no 1,90 līdz 3,11 m atvieglos jūsu darbdienu. Dokker furgons ir piemērota automašīna uzņēmumiem un pašnodarbinātajiem, kas vēlas praktiskus risinājumus. Uzticams un izturīgs, izceļas ar augstiem celtspējas parametriem, bez grūtībām palīdzēs pārvadāt aprīkojumu un materiālus. * 750 kg versijā Confort, 600 kg versijā Base.
Versijās ar Dacia Easy Seat* (ar izņemamu pasažiera sēdekli) kravas garums sasniedz 3,11 m – jūs varēsiet pārvadāt pilnīgi visu. Dokker furgons piedāvā ne vien lielu tilpumu un celtspēju, bet arī pārdomātus risinājumus automašīnas ikdienas izmantošanai: vairākas mantu glabātavas lielu un mazu uzņēmumu vajadzībām, lai pilnībā izmantotu pieejamo telpu. Uzglabāšanas nodalījums priekšējā panelī nodrošina, lai visi nepieciešamie piederumi atrastos pa rokai. Tajā var ievietot A4 formāta dokumentus vai klēpjdatoru. Jūs varat izmantot arī ērto glabātavu pie griestiem (versijā Confort). Visplašākā sānu bīdāmo durvju atvere (703 mm), kāda ir pieejama tirgū, un divviru aizmugures durvis ļauj neparasti ērti piekļūt kravas nodalījumam pat tad, ja vietas apkārt ir maz. * Pieejams papildu aprīkojumā vai atkarībā no versijas.
Dokker piedāvājumā ir pieejama unikāla multivides sistēma MEDIA NAV*. Šis komplekts ietver radiouztvērēju**, Bluetooth® mobilā tālruņa brīvroku sistēmu, USB un vienspraudņa kontaktligzdu pārnēsājamo mūzikas atskaņotāju pievienošanai, satelītnavigācijas sistēmu ar septiņu collu (18 cm) skārienekrānu un tālvadības pulti pie stūres. Iekārta tiek piedāvāta par ļoti konkurētspējīgu cenu, tās lietošana ir ērta un intuitīva. Dacia Dokker ir pieejama arī cita multivides sistēma – Dacia Plug&Radio*, kurā ietilpst radiouztvērējs ar kompaktdisku un MP3 datņu atskaņotāju un lielu ekrānu, priekšējā panelī izvietotas USB un 3,5mm vienspraudņa kontaktligzdas, Bluetooth® un tālvadības pults pie stūres.
Zem Dacia Dokker motora pārsega var atrast gan benzīna dzinēju, gan dīzeļdzinēju. dCi 75 un 90 ZS dīzeļdzinēji ir saņēmuši Dacia eco² zīmi, kas garantē mazu degvielas patēriņu (vidēji zem 5 l/100 km) un zemu CO2 izmešu daudzumu (118 g/km)***. Piedāvājumu papildina izturīgais un citos Dacia klāsta modeļos pārbaudītais 1,6 l MPI 84 ZS benzīna dzinējs. Dokker nav tikai praktisks furgons ar rekordlielu ietilpību, bet arī automašīna ar pievilcīgu ārējo veidolu. Neraugoties uz ievērojamajiem izmēriem (garums 4,36 m), Dokker piesaista uzmanību ar harmonisko siluetu, solīdumu un dinamiku. Augsta virsbūves apakšējā daļa un labi aizsargāti lukturi nodrošina lielāku automašīnas izturību. * Papildu aprīkojumā vai atkarībā no versijas./ ** Bez kompaktdisku atskaņotāja. *** Degvielas patēriņš un CO2 izmešu daudzums atbilst normatīvajos aktos noteiktajam līmenim.


Uzzini vairāk

Akcijas

Pieteikties testam

Pieteikties servisam

Uzdot jautājumu

Šī Mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Lietojot šo Mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Izlasīt vairāk. Piekrītu