Dacia - Mūsa Motors Rīga

Dokker

Praktisks, ietilpīgs un daudzfunkcionāls kombi jūsu ģimenei

LEJUPLĀDĒT KATALOGU

LEJUPLĀDĒT CENU LAPU

TEHNISKIE DATI

APRĪKOJUMA SARAKSTS

Atklāj

Galerija

Vairāk

Krāsu palete

Vairāk

Aksesuāri

Vairāk

Iepazīsti Dokker

Dacia Dokker ir pirmais pasažieru daudzfunkcionālais automobilis Dacia automašīnu klāstā. Tas izceļas ar praktiskumu un daudzpusību, spēj pielāgoties jebkurām jūsu vajadzībām neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešama vieta pasažieriem vai bagāžas pārvadāšanai komfortablos apstākļos. Automašīna ir pieejama versijā ar vienām vai divām bīdāmām sānu durvīm, lai piekļuve aizmugurējām sēdvietām būtu vēl ērtāka. Funkcionālais un vertikāli salokāmais aizmugurējais sēdeklis ļauj viegli pāriet no piecvietīgas konfigurācijas uz četrvietīgu, trīsvietīgu vai divvietīgu atkarībā no jūsu pašreizējām vajadzībām. Jūs varat iegūt līdz pat 3 m3 bagāžas nodalījuma ietilpības. Dokker bagāžas nodalījumam ir ievērības cienīgs garums – 116 cm, bet ērtu piekļuvi tam nodrošina zemais slieksnis un asimetriskās aizmugures durvis. Dokker apvieno komerctransporta kravnesību.
Dokker ir projektēts, lai atvieglotu automašīnas ikdienas izmantošanu. Tas ir parocīgs ekspluatācijā un tajā pašā laikā ļoti praktisks – piekļuvi salonam un bagāžas nodalījumam atvieglo neparasti plašās sānu durvis un divviru asimetriskās aizmugures durvis ar zemu slieksni. Dokker ir aprīkots ar daudziem uzglabāšanas nodalījumiem, kuru kopējais tilpums sasniedz 44 litrus. Atkarībā no versijas Dokker ir aprīkots ar efektīvu un ātrdarbīgu apsildes sistēmu un mikroklimata kontroli, kas nodrošina augstu komforta līmeni visā automašīnas salonā. Visu Dacia modeļu kopējā iezīme ir uzticamība un izturība. Tieši tāpēc arī Dokker tika pakļauts vairākkārtējām pārbaudēm visgrūtākajos ekspluatācijas apstākļos, kuros apstiprināja savu izturību. Līdzīgi kā pārējie Dacia klāsta modeļi, Dokker var lepoties ar pārbaudītiem Renault grupas tehniskajiem risinājumiem, kas nodrošina automašīnas izturību un augsto veiktspēju, tāpēc ražotājs piešķir Dokker 5 gadu (vai līdz 100 000 km nobraukuma) garantiju.
Dokker piedāvājumā ir pieejama unikāla multivides sistēma MEDIA NAV*. Šī sistēma ietver radiouztvērēju**, Bluetooth® mobilā tālruņa brīvroku komplektu, USB un 3,5mm vienspraudņa kontaktligzdu pārnēsājamo mūzikas atskaņotāju pievienošanai, satelītnavigācijas sistēmu ar septiņu collu (18 cm) skārienekrānu un tālvadības pulti pie stūres. Iekārta tiek piedāvāta par ļoti konkurētspējīgu cenu, tās lietošana ir ērta un intuitīva. Dacia Dokker ir pieejama arī cita multivides sistēma – Dacia Plug&Radio*, kurā ietilpst radiouztvērējs ar kompaktdisku un MP3 datņu atskaņotāju un lielu ekrānu, priekšējā panelī izvietotas USB un 3,5mm vienspraudņa kontaktligzdas, Bluetooth® un tālvadības pults pie stūres. Vēl viens šī modeļa jaunums ir papildu aprīkojumā pieejamā manevrēšanas palīgsistēma ērtai automašīnas novietošanai autostāvvietā.
Zem Dacia Dokker motora pārsega var atrast gan benzīna, gan dīzeļdegvielas motorus. Blue dCi 75 un Blue dCi 90 dīzeļmotori garantē mazu degvielas patēriņu un zemu CO2 izmešu daudzumu***. Piedāvājumu papildina benzīna mototors SCe 100 , kas komplektējams arī LPG gāzes iekārtu. * Papildu aprīkojumā vai atkarībā no versijas. ** Bez kompaktdisku atskaņotāja. *** Degvielas patēriņš un CO2 izmešu daudzums atbilst normatīvajos aktos noteiktajam līmenim.
Dokker nav tikai universāls pasažieru minivens ar rekordlielu ietilpību, bet arī automašīna ar pievilcīgu ārējo veidolu. Neraugoties uz ievērojamajiem izmēriem (garums 4,36 m), Dokker piesaista uzmanību ar harmonisko siluetu, solīdumu un dinamiku. Augsta virsbūves apakšējā daļa un labi aizsargāti lukturi nodrošina lielāku automašīnas izturību. Dokker izteiksmīgo stilistiku papildina jumta stieņi, sānu aizsarglīstes un miglas lukturi*. * Papildu aprīkojumā atkarībā no versijas.


Uzzini vairāk

Akcijas

Pieteikties testam

Pieteikties servisam

Uzdot jautājumu

Šī Mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Lietojot šo Mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Izlasīt vairāk. Piekrītu