Sandero

Plašs, solīds un stilīgs hečbeks visai ģimenei

LEJUPLĀDĒT KATALOGU

LEJUPLĀDĒT CENU LAPU

TEHNISKIE DATI

APRĪKOJUMA SARAKSTS

Atklāj

Galerija

Vairāk

Krāsu palete

Vairāk

Aksesuāri

Vairāk

Iepazīsti Sandero

Dacia Sandero piedāvājam par cenu, kurai nav konkurences vietas daudzuma un lietošanas parametru ziņā. Dacia, kā jau ierasts, piedāvā vairāk nekā tikai zemāku cenu: tā iekšējie un ārējie parametri atbilst kompaktajiem automobiļiem no augstāka segmenta. Jaunajam Dacia Sandero elkoņu augstumā platums ir 1436 mm, aizmugurējā sēdeklī komfortabli var apsēsties trīs pieaugušie vai var tikt nostiprināti trīs bērnu sēdeklīši, divi no tiem var būt stiprināmi ar ISOFIX sistēmas palīdzību. Šajā klasē Sandero bagāžas nodalījumam nav konkurentu tā tilpuma ziņā. Automobilis ir praktisks, un tam ir plašas iespējas salona konfigurācijas jomā - aizmugurējā sēdekļa atzveltni var salocīt attiecībā 1/3-2/3. Arī salonu var pārveidot tā, lai tajā izvietotu pēc iespējas vairāk novietņu līdzi ņemtajām lietām. Priekšējā paneļa vidusdaļas augšpusē izveidots atvērts plauktiņš. Priekšējo durvju novietnēs var novietot 1.5 l tilpuma pudeli.
Dacia ir uzticams zīmols, Dacia automobiļi tiek testēti ekstrēmos apstākļos. Jau sākumā Dacia modeļi tika izstrādāti ar mērķi tos pārdot visas pasaules tirgos, jo īpaši – jaunajos tirgos, un automobiļiem, ņemot vērā daudzveidīgo pasaules ceļu kvalitāti un spēju braukt dažādos apstākļos, bija jāatbilst ļoti stingrām tehniskajām prasībām. Jaunajam Dacia Sandero piemīt visas Dacia raksturīgās iezīmes.
Pievilcīgāks salona dizains. Jaunajā Dacia Sandero ir jauns vadības panelis – tumša grafīta vai divkrāsains, atkarībā no versijas, ar rādītājinstrumentiem hromētos rāmjos* un ļoti funkcionāliem jaunākās paaudzes slēdžiem. Ventilācijas atveru rāmji, logotips uz stūres un ieliktnis uz ātruma pārslēgšanas sviras gala ir hromēti*. Viduskonsole ir izcelta, izmantojot krāsainu materiālu, kas pieskaņots durvju rokturiem un stūres rata dekoratīvajam ieliktnītim. Tajā ideāli ir iekomponēta arī audio sistēma - Dacia Plug&Radio* vai arī multimediālā sistēma MEDIA NAV*. Projektējot automobili, ir gādāts arī par to, lai tajā tiktu izmantoti pievilcīgi materiāli, kādus lieto augstākās klases versijās. *atkarībā no versijas.

Atklāj Sandero jauno versiju LS TECHROAD

Jaunā Sandero Techroad versijā mājo piedzīvojumu stils, ideāls līdz sīkākajām detaļām! Ar Sandero Techroad tas viss ir ticis īstenots tā, lai jūsu ierobežotajā Techroad sērijā būtu atlētisks un elegants dizains: jaunas krāsas – Fusion sarkana un Highland pelēka, melni ārējā spoguļa korpusi ar sarkanu līniju, tērauda stilizēti riteņu 16" diski Techroad. Sandero Techroad versijas pamataprīkojuma sastāvā: • Stepway ārējais stils • Divkrāsu priekšējais un aizmugurējais buferis • Sānu spoguļa korpusi ar melnu spīdumu un sarkanu akcentu • Priekšējie un aizmugurējie šasijas aizsargi pelēkā krāsā • Divu toņu jumta sliedes • Riteņu arku un sānu aizsargjoslu uzlikas • Palielināts klīrenss • Kruīza kontrole / ātruma ierobežotājs • Aizmugures parkošanās palīdzības sistēma.
Interjera dizains atspoguļo Sandero Techroad versijai atpazīstamo garu ar sarkanām dizaina detaļām, kā arī komforts ir bagātināts ar noderīgām braukšanas tehnoloģijām: • Stūres rats un pārnesumu pārslēgšanas svira ar eko ādas apdari • Speciāla materiāla apdare Techroad versijai - sarkani pelēki elementi + Stepway logo uzšuves • Dekoratīvie ventilācijas atveru elementi sarkanā krāsā • Ārējie sānu spoguļi elektriski regulējami un apsildāmi • Komforta pakete (drošības jostas, stūres statnis, vadītāja sēdeklis ar augstuma regulēšanu) • Media Nav Evolution ar 7 collu skārienekrānu, navigāciju, radio (bez CD), USB portu un ligzdu, audiostraumēšanu, Bluetooth®, tālvadības pulti zem stūres rata.

Video


Šī Mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Lietojot šo Mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Izlasīt vairāk. Piekrītu